[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Biozm.servergame.com - Biohazard » Reclamatii » [Plangere] r3@l (Numai copii :-j)
[Plangere] r3@l
aLLy Date: Luni, 04 Apr 11, 9:18 PM | Message # 1
Messages: 5
Reproofs:
Respect
[ 0 ]
Offline
Numele playerului sau a adminului: r3@l
Dovada:
Incalcarea regulii(care?): gag fara motiv .. l-am intrebat de ce si imi spune ,, de smecher " . Atitudine de admin :-j

Pe acest server am luat destroy/fuckoff/ban/slay/slap/kick-uri mereu degeaba .. am zis sa las de la mine sa nu fac plangeri ..dar uite ca nu se mai poate . Am adus lume pe server deoarece mi se pare un server reusit , ii respect pe ceilalti si asa sunt tratat ?

r3al Date: Luni, 04 Apr 11, 9:30 PM | Message # 2
Messages: 2
Reproofs:
Respect
[ 0 ]
Offline
In primul rand invata sa vorbesti in al doilea citeste regulile si respectale ! si iti raspund cum primesc intrebarea sa nu crezi k am 2 clase si nu stiu ce e aia romana sau atitudine !!!!! nu trebuie sa te lauzi cu steamu si cu toate prostiile si sa faci afirmatii la adresa altor playeri (nu aveti bani de un steam tongue ) .Si cred k au fost destule avertismente pana acum !!!! gresesti suporti CONSECINTELE. biggrin
aLLy Date: Luni, 04 Apr 11, 9:47 PM | Message # 3
Messages: 5
Reproofs:
Respect
[ 0 ]
Offline
Quote
In primul rand invata sa vorbesti in al doilea citeste regulile si respectale ! si iti raspund cum primesc intrebarea sa nu crezi k am 2 clase si nu stiu ce e aia romana sau atitudine !!!!! nu trebuie sa te lauzi cu steamu si cu toate prostiile si sa faci afirmatii la adresa altor playeri (nu aveti bani de un steam ) .Si cred k au fost destule avertismente pana acum !!!! gresesti suporti CONSECINTELE.

Sunt acuzat pe nedrept ca am aim/wall cand eu cu gunner suntem singurii playeri cu steam on de pe sv :-j [ poate mai sunt si altii dar nu am vazut nici unul pana acum ]
Vreau sa vad dovezile pentru care am luat gag :-j
Gag-ul se da pentru jigniri/limbaj eu nu am jignit pe nimeni si nu am injurat asa ca asteaptati pedeapsa si numai comenta aiurea daca nu ai dovezi .

Edited by:aLLy - Luni, 04 Apr 11, 9:47 PM
ExTreM Date: Marţi, 05 Apr 11, 8:03 PM | Message # 4
Messages: 34
Reproofs:
Respect
[ 0 ]
Offline
eu tin cu r3@|
sk1NNuTz Date: Miercuri, 06 Apr 11, 7:20 PM | Message # 5
Messages: 269
Reproofs:
Respect
[ 28 ]
Offline
Eu nu tin cu niciunul, nu stiu ce s`a intamplat pe server..
@aLLy : N`ai dovezi imi pare rau..
T/C!!
Forum » Biozm.servergame.com - Biohazard » Reclamatii » [Plangere] r3@l (Numai copii :-j)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Recrutam moderatori

Contactati`ne pe yahoo

HardStyle CS v1.0