[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Biozm.servergame.com - Biohazard » Reclamatii » Reclamatie pt unu'..
Reclamatie pt unu'..
BoObSs Date: Sâmbătă, 22 Oct 11, 9:40 PM | Message # 1
Messages: 2
Reproofs:
Respect
[ 0 ]
Offline
Bun,eram in zm_castle_siege,si primesc kick aiurea.Reconnect,sa vad cine si pt ce mi-a dat kick.OK,toate bune pana aici,dupa ma trezesc cu ban pt 2h,cu incredibilul motiv, "taci"?
"Taci",au ajuns sa aiba admin,si acum au motive sa fie superiori?
Nu stiu ce admin mi-a dat ban,verificati va rog loggs,in data de 22.10.2011,in jurul orei de 21:20.

Dovezi.

http://i56.tinypic.com/123l0ef.jpg

http://i55.tinypic.com/n1rrt2.jpg


Edited by:BoObSs - Sâmbătă, 22 Oct 11, 9:42 PM
DjTode Date: Sâmbătă, 22 Oct 11, 9:44 PM | Message # 2
Messages: 193
Reproofs:
Respect
[ 18 ]
Offline
ai loat ban pt ca ai facut de mai multe ori bloc la scara asa ca punct copilu dute la culare



Edited by:DjTode - Sâmbătă, 22 Oct 11, 10:08 PM
BoObSs Date: Sâmbătă, 22 Oct 11, 10:57 PM | Message # 3
Messages: 2
Reproofs:
Respect
[ 0 ]
Offline
Quote (DjTode)
ai loat ban pt ca ai facut de mai multe ori bloc la scara asa ca punct copilu dute la culare


"Ai luat ban pt ca ai facut de mai multe ori bloc la scara asa ca punct.Copilu' du-te la culcare".-->Imi permit sa corectez,fiind ca totusi,suntem pe un forum,nu in game,sa vorbim romana de balta :) Asta e pt domnul "maturitate".

Revenim la alea noastre.

Ce block am facut nene?M-am dus o singura data la scara ai,am pus lasere,si urcam.Ti se pare ca a fost block?Baga nasu' mai bine in monitor,data viitoare.
Bun,in opinia ta,pertinenta,a fost block.Un slap/slay in runda respectiva cred ca erau de ajuns,dar na,nu pun la indoiala "calitatile" tale de admin.Totusi,am primit kick,m-am reconectat,sa vad care a fost motivul,si...BAN,reason "taci".

O singura explicatie,era de ajuns,cand m-am reconectat,sa intreb de ce am luat kick,ca suntem oameni,si intelegem de buna vorba.

Nu am venit pe forum,ca sa fac circ,dar se pare ca unii asa ne trateaza,cu ironii de genul.Imi place srv'ul,dar unii admini nu prea au ce cauta pe acolo..Sa speram,ca nu o sa mai am motive sa revin,pe forum,din motive neplacute.
unknowN^ Date: Sâmbătă, 22 Oct 11, 11:02 PM | Message # 4
Messages: 77
Reproofs:
Respect
[ 13 ]
Offline
BoObSs , stai calm ma pustiu` .... ia-o usor .. pe un amarat de ban de acu faci circ aici .. du-te si fati srv tau/forumul tau si tot ce vrei tu daca nu iti convine la noi .. T/C ... ramai cu ban .. ca nu ai dreptul sa corectezi si sa jignesti un admin PUNCT.

Forum » Biozm.servergame.com - Biohazard » Reclamatii » Reclamatie pt unu'..
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Recrutam moderatori

Contactati`ne pe yahoo

HardStyle CS v1.0